Brf Bigarråträdet 4 | 769602-7270

Styrelsen

För kontakt med styrelsen ber vi dig att alltid primärt avända styrelsen@bigarratradet4.se, alternativt hemsidans kontaktsformulär som du finner under kontakta oss.

Styrelsesammansättning

Styrelsens sammansättning för verksamhetsåret 2015-2016 är följande:

Befattning Namn E-postadress Telefonnummer
Ordförande Anders Öhrling anders@bigarratradet4.se 072 194 87 07
Sekreterare (ledamot) Mikael Olsson mikael@bigarratradet4.se 073 347 97 39
Ansv. 1 teknik & fastighet (ledamot) Derek Wamala derek@bigarratradet4.se 070 856 35 54
Ansv. 2 teknik & fastighet (ledamot) Jamil Drissi jamil@bigarratradet4.se 073 625 42 13
Ansv. gemensamma utrymmen & nycklar (ledamot) Christine Langseth-Hall kiki@bigarratradet4.se 073 685 56 70
Kassör (ledamot) Alexander Petersson alexander@bigarratradet4.se 070 479 92 96
Ansv. hyresgäster (suppleant) Daniel Abramowicz daniel@bigarratradet4.se 070 793 18 90