Brf Bigarråträdet 4 | 769602-7270

Styrelsen

För kontakt med styrelsen ber vi dig att alltid primärt avända styrelsen@bigarratradet4.se, alternativt hemsidans kontaktsformulär som du finner under kontakta oss.

Styrelsesammansättning

Styrelsens sammansättning för verksamhetsåret 2020-2021 är följande:

Befattning Namn E-postadress Telefonnummer
Ordförande Derek Wamala derek@bigarratradet4.se 070 856 35 54
Sekreterare (ledamot) Erik Carlsson-Bay erik@bigarratradet4.se 070 438 58 30
Ansv. teknik & fastighet (ledamot) Jamil Drissi jamil@bigarratradet4.se 073 625 42 13
Ansv. gemensamma utrymmen & nycklar (ledamot) Christine Langseth-Hall kiki@bigarratradet4.se 073 685 56 70
Kassör (ledamot) Alexander Petersson alexander@bigarratradet4.se 070 479 92 96
Ansv. hyresgäster (ledamot) Agnes Cronholm agnes@bigarratradet4.se 070 402 23 71