Brf Bigarråträdet 4 | 769602-7270

Styrelsen

För kontakt med styrelsen ber vi dig att alltid primärt använda styrelsen@bigarratradet4.se, alternativt hemsidans kontaktsformulär som du finner under kontakta oss.

Styrelsesammansättning

Styrelsens sammansättning för verksamhetsåret 2021-2022 är följande:

Befattning Namn E-postadress Telefonnummer
Ordförande Derek Wamala derek@bigarratradet4.se 070 856 35 54
Sekreterare och Kassör (ledamot) Alexander Petersson alexander@bigarratradet4.se 070 479 92 96
Ansv. teknik & fastighet (ledamot) Mattias Nyström mattias@bigarratradet4.se 070 453 04 51
Ansv. gemensamma utrymmen & nycklar (ledamot) Annika Östman annika@bigarratradet4.se 076 795 76 76
Ansv. hyresgäster (ledamot) Caroline Ljungberg caroline@bigarratradet4.se 070 355 53 13